Lionel Messi pärast Madridi Atletico vastu löödud väravat.
Lionel Messi pärast Madridi Atletico vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

FC Barcelona alistas Hispaania karikasarja veerandfinaali avamängus koduväljakul 1:0 Madridi Atletico jalgpalliklubi.

Kohtumise ainsa värava lõi Barcelona suurim staar Lionel Messi matši 85. minutil. Messi jõudis väravani, kui Atletico puurilukk Jan Oblak oli tõrjunud argentiinlase penalti ning Messi oli lahtisel pallil esimesena jaol ja lükkas selle võrku.

Messi on nüüd profikarjääri jooksul löönud 69 korda penaltit ning nendest 14 korda pole ta suutnud palli väravasse saata.

Korduskohtumine peetakse järgmisel kolmapäeval Atletico koduareenil.

Eile õhtul peeti veel kahes paaris veerandfinaalide avamäng, kui Villarreal alistas koduplatsil 1:0 Getafe ning Malaga ja Athletic Club tegid 0:0 viigi. Neljandas paaris on vastamisi Espanyol ja Sevilla.