Eestlanna koduklubi jõudis Eurosarjas veerandfinaali

Merike Anderson.
Merike Anderson. Foto: Liis Treimann

Korvpalli Eurocupi naiste kaheksandikfinaalide kordusmängud said peetud ning selgusid veerandfinalistid. Kahe mängu kokkuvõttes pääses kaheksa tugevama hulka ka Merike Andersoni koduklubi Royal Castors Braine.

Kuna võõrsil oli Braine võitnud prantslaste Falmmes Carolo’d 87:74, ei olnud täna kodus vaja ilmtingimata võitagi. Ometi juhiti kordusmäng üsna kindlalt rahulikku võidusadamasse, seisuks 61:52.

Merike Anderson sekkus täna vahetusest. Ta viibis platsil 14 minutit ning tabas mõlemad visked, tartlannalt seega neli punkti, kaks pallikaotust ja kaks isiklikku viga.