Neymar ja Messi vedasid Barcelona suureskoorilise võiduni

Lionel Messi (vasakul) ja Neymar.
Lionel Messi (vasakul) ja Neymar. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas sai Barcelona meeskond täna kindla 6:0 võidu Elche meeskonna üle.

Barca väravatearve avas 35. mänguminutil Gerard Pique, järgmiste tabamuste eest hoolitsesid suures osas Lionel Messi ja Neymar. Nimelt tõi Messi 55. minutil tabloole seisu 2:0 ning andis väravasöödu Neymarile, kes 69. minutil Elche väravavõrke sahistas. Vaid kaks minutit hiljem lõi Neymar jälle värava ning taas andis söötu just Messi. Kohtumise lõpus, 88. minutil, sai Messi kirja ka oma teise värava ning lõppskooriks jäänud seisu 6:0 tõi kolmandal üleajaminutil tabloole Pedro Rodriguez.

Hispaania liigas on juhtimas Madridi Real, kes alistas täna 2:1 Cordoba meeskonna. Kui Realil on liidrina koos 48 punkti, siis Barca on 47 silmaga teisel tabelireal. Madridi Atletiol on kolmandana 41 punkti.