Kalev/Cramo alistas läbi raskuste TTÜ

Kalev/Cramo mängijad eilses VTB Ühisliigas peetud kohtumises peatreener Alar Varrakut kuulamas. Foto: Tairo Lutter

Eesti meeste korvpalli meistriliigas peeti täna üks kohtumine, kus valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo alistas 80:70 TTÜ.

Alles eile VTB Ühisliigas Moskva Himkiga mänginud Cramo oli avaveerandi järel 21:24 kaotusseisus, poolajaks saadi siiski juhtima 44:39. Kolmanda veerandaja lõpuks suutis TTÜ vähendada vahet ühe punkti võrra, kui tablool oli seis Kalevi poolt vaadatuna 63:59. Viimasel veerandajal kallutasid tasavägise mängu siiski enda kasuks Cramo mehed ja nii saadi kümnepunktiline 80:70 võit.

Kalevi parimana viskasid Rain Veideman ja Frank Elegar 17 silma, viimane lisas ka 11 lauapalli. TTÜ resultatiivseimaks oli 18 silma visanud Andrew Arnold, Joonas Järveläinen lisas 14 punkti.