Skandaalne video käsipalli MMilt: vastast töödeldakse alatute võtetega

Igor Vori vastasmängijat kimbutamas.
Igor Vori vastasmängijat kimbutamas. Foto: Youtube

Kataris toimuval käsipalli MM-finaalturniiril on skandaali keskmesse sattunud Horvaatia koondislane Igor Vori, kes kohtumises Brasiiliaga kasutas vastase takistamiseks väga omapärast võtet.

Kui kohtunikele jäi märkamata, kuidas Vori töötles vastaste mängumeest Thiagus dos Santost, siis kaamerasilma eest seda peita ei õnnestunud.

Horvaatia alistas lõpuks kaheksandikfinaalis Brasiilia napilt 26:25. Veerandfinaalis ootab Horvaatiai ees kohtumine Poolaga.

Ülejäänud veerandfinaalides on vastamisi Katar – Saksamaa, Taani – Hispaania ning Sloveenia – Prantsusmaa. Finaal on kavas pühapäeval.