Veski vedas Valga võiduni, Audenteselt südi esitus

Viljar Veski (viskel).
Viljar Veski (viskel). Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Eesti meistriliigas teenis väärtusliku võidu Valga korvpalliklubi, kes oli koduväljakul 86:80 üle Pärnust. Tasavägine mäng pöörati enda kasuks viimasel veerandil, kui otsustavalt tegutsesid Viljar Veski ja Kristo Saage.

Veski arvele jäi lõpuks 24 punkti ja üheksa lauapalli. Eriti hästi tegutses 215 cm pikkune mängumees vastaste korvi all, kogudes kuus ründelauda. Veski kõrval säras ka Renis Strupovic, kes viskas 23 punkti. Saage arvele jäi 13 punkti ja kuus resultatiivset söötu. Kaotajate resultatiivseimaks kerkis 19 silma visanud Renato Lindmets.

Südi etteaste tegid Audentese noormängijad, kes kaotasid kodusaalis 79:92 Rakvere Tarvale. Võitjate parimana viskas Juris Umbrasko 22 punkti ja võttis maha 11 lauapalli. Audentese kasuks viskas 21 punkti 17-aastane ja 206 cm pikkune Madis Soodla. Lisaks võttis noormees maha üheksa lauapalli

-

Valga poolelt teeb head mängu Viljar Veski, kelle arvel on 14 punkti ja 5 lauapalli

-

Valga on viimastel minutitel kindlam ja võidab tulise lahingu 86:80! Viljar Veski tõi võitjate kasuks 24 punkti ja üheksa lauapalli

-

Audentes tegi kodus südi esituse ning kaotas lõpuks Tarvale 79:92. Audentese kasuks viskas 21 punkti 17-aastane ja 206 cm pikkune Madis Soodla. Lisaks võttis noormees maha üheksa lauapalli