Müncheni Bayern sai Bundesligas hävitava kaotuse

Wolfsburgi mängijad Kevin De Bruyne (vasakul) ja Ivan Perisic väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Bundesliga naasis täna talvepausilt ja esimesel mängudeõhtul olid kohe vastamisi tabeli kaks esimest meeskonda. Koduväljakul mänginud Wolfsburg alistas külla sõitnud Müncheni Bayerni koguni 4:1.

Wolfsburg asus kohtumist juba 4. minutil juhtima, kui värava sai kirja hollandlasest ründaja Bas Dost. Esimese poolaja teisel üleminutil suurendas Dost võõrustajate eduseisu. 53. minutil lõi Kevin De Bruyne juba 3:0. Kaks minutit hiljem sai Bayerni poolel tabamuse kirja Juan Bernat, kuid 73. minutil vormistas De Bruyne teine tabamus kohtumise lõppseisu.

Turniiritabelis jätkab Bayern 45 punktiga kindla liidrina, Wolfsburg on 37 silmaga teine. Ühe kohtumise vähem pidanud Leverkuseni Bayer on 28ga kolmas.