Rapla ja Pärnu langesid Balti liigas konkurentsist

Rapla peatreener Aivar Kuusmaa
Rapla peatreener Aivar Kuusmaa Foto: Tairo Lutter

Korvpalli Balti liiga play-offi avaringi kordusmängudes said täna kaotuse kirja nii Rapla kui Pärnu meeskonnad ning mõlemad klubid langesid konkurentsist. Rapla kaotas kodusaalis Ventspilsile 55:70, avamängus jäi Rapla lätlastele alla 75:105. Pärnu võõrustas Šiauliai meeskonda ning sai kirja 70:82 kaotuse. Avamängust oli pärnakatel kirjas allajäämine numbritega 71:108.

-

Raplas on mäng alanud. Kodumeeskonna algviisik: Laane, Soo, Ezerskis, Bubalo, Keerles

-

Rapla alustab hästi ning kolm minutit enne esimese veerandi lõppu juhitakse lätlaste vastu 12:9

-

Rapla võidab avaveerandi 17:11

-

Vahe väheneb, Rapla peal 19:18

-

Mäng on alanud ka Pärnus. Pärnakate algviisik: Raap, Lindmets, Hämarsalu, Silavs, Leppik

-

Ventspils vahelduseks juhtima läinud, seis Raplas 26:28

-

Pärnu on viie minuti järel jäänud 6:12 kaotusseisu

-

Rapla kaotab poolaja 27:33. Kodumeeskonna parimana on Rait Keerles kogunud kaheksa punkti

-

Rapla saab lõpuks kindla 55:70 kaotuse ning neid Balti liigas tänavu enam mängimas ei näe

-

Pärnu on viimase veerandi eel kaotusseisus 56:70

-

Pärnu kaotusseis neli minutit enne lõppu on 65:78

-

Pärnule lõpuks kindel 70:82 kaotus. Ka nende mängud Balti liigas on selleks hooajaks mängitud