Henri Anieri debüütvärav ei päästnud Dundeed valusast kaotusest

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: twitter.com

Šotimaa jalgpallimeistriõistlustel sai Dundee Unitedi eest esimest korda jala valgeks Eesti koondise ründaja Henri Anier, kuid võõrsil kaotati siiski 2:3 Kilmarnockile.

Talvel Dundeesse siirdunud Anier oli täpne 13. minutil, kusjuures selleks hetkeks oli mängus kaks väravat juba löödud ning eestlase tabamus viis Dundee 2:1 juhtima. Paraku viigistas Kilmarnock teisel poolajal esmalt seisu ning kolmandal lisaminutil tõi Sammy Clingani tabamus kolm võidupunkti kodumeeskonnale. Anier vahetati 73. minutil puhkama.

Dundee on liigatabelis 45 punktiga neljandal kohal, tänane vastane Kilmarnock aga kaheksas. Teisel ja kolmandal kohal olevatest Aberdeenist ja Invernessist jääb Anieri tööandja maha kuue punktiga, ent Invernessil on konkurentidest mäng rohkem peetud.