Ojamaa lõi Sarpsborgi eest esimese värava

Mariel Gregor
Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Youtube

Sarpsborg 08 jalgpalliklubi hooajaeelses sõprusmängus La Manga Cupil sai oma esimese värava uues klubis kirja Eesti koondise ründaja Henrik Ojamaa.

Hispaanias Murcias toimuva turniiri esimeses kohtumises mängis Sarpsborg liigakaaslase Sandefjordiga ning esimese poolaja järel oli eduseisuks juba 3:0, mis jäi tabloole ka mängu lõpuni, vahendab Soccernet.ee. Ojamaa sai kirja meeskonna teise värava, mis sündis 13. minutil.

Järgmine mäng on Ojamaal ja Sarpsborgil juba esmaspäeval, kui kohtutakse mullu kõrgliigast välja langenud Branniga.