Ragnar Klavan (vasakul) ja Marwin Hitz (kollases) väravat tähistamas
Ragnar Klavan (vasakul) ja Marwin Hitz (kollases) väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Saksamaa kõrgliigas mängis Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg koduväljakul Leverkuseni Bayeriga 2:2 viiki. Eestlane tegi Augsburgi keskkaitses kaasa tavapärased 90 minutit. Augsburgi viigivärava lõi nende väravavaht.

Leverkusen läks kohtumist juhtima 8. minutil ning värava autoriks märgiti Josip Drmic. Teise poolaja alguses Caiuby viigistas, kuid 84. minutil jäi Augsburg taas kaotusseisu, kui Bayeri värava lõi Stefan Reinartz. Viimasel minutil õnnestus Augsburgil siiski viigistada, kui ründajatele tõttas appi väravavaht Marwin Hitz, kes palli võrku saatis. Vaata tabamust SIIT!

Liigatabelis hoiab Augsburg 35 punktiga viiendat kohta. Sama palju punkte kogunud Schalke on neljas, kaks punkti vähem kogunud Leverkusen on kuues.