Lõppes TTÜ ülipikk võiduseeria

TTÜ võrkpallimeeskond.
TTÜ võrkpallimeeskond. Foto: Albert Truuväärt

Võrkpalli Eesti-Läti ühisliiga veerandfinaalide avapäev pakkus kohe suurüllatuse, kui kaotuse pidi vastu võtma TTÜ. Viimati 26. Oktoobril Pärnule kaotanud TTÜ jäi 1:3 (22:25, 23:25, 25:12, 16:25) alla Rakvere Võrkpalliklubile.

Sama meeskond oli neist parem ka detsembri keskel karikafinaalis. Lääne-Virumaa meeskond ei lasknud ennast aga TTÜ võimsast seeriast häirida, kirjutab volley.ee.

Neid ei löönud rööpast välja ka kolmanda geimi 12:25 kaotus. Viimaseks jäänud neljandas geimis asus Rakvere leegionär Reidel Alfonso Gonzalez Toiran seisul 15:15 servima ja hakkas TTÜ-le uut ja vana tegema. Võimsasse seeriasse mahtus neli ässpallingut ja kui leegionär serviveaga lõpetas, juhtis Rakvere 23:16. Sellega oli mäng ka tehtud. Võitjate parim oli 20 punktiga Rauno Tamme, Toiran tõi 16 punkti, millest pooled tulid serviässadest! TTÜ edukaim oli 19 punktiga Daniel Maciel.

Bigbank Tartu kaotas 2:3 (23:25, 25:22, 16:25, 25:20, 13:15) RTU/Robesardzele. Tallinna Selver jäi 2:3 alla Poliurs/Ozolniekile ning Pärnu Võrkpalliklubi alistas 3:0 Biolars/Jelgava.