Pidurdamatu Bayern jätkas väravatesadu Kölni vastu

Arjen Robben tähistab järjekordset väravat.
Arjen Robben tähistab järjekordset väravat. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas sai järjekordse kindla võidu tabeliliider Müncheni Bayern, kes alistas kodus 4:1 Kölni.

Bastian Schweinsteiger ja Franck Ribery viisid Bayerni juba kümne minutiga 2:0 juhtima, avapoolaja lisaminutitel suutis Anthony Ujah aga ühe värava tagasi lüüa. Teisel poolajal kindlustasid Arjen Robbeni ja Robert Lewandowski väravad siiski väljakuperemeestele kindlalt kolm punkti. Homme võõrsil Bremeni Werderiga kohtuvat Wolfsburgi edestatakse tabelitipus olles 11 punktiga.

Viimase nelja mänguga on Bayern seejuures löönud ise 20 väravat ja lasknud endale lüüa vaid ühe. 23st liigamängust on võidetud 18, viigistatud neli ja kaotatud vaid üks.