Rooney vedas Unitedi võiduni, kohtunikult uskumatu prohmakas

Wayne Rooney tähistab väravat
Wayne Rooney tähistab väravat Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai rasked võidupunktid Manchester United, kui koduplatsil alistati tänu tugevale lõpule 2:0 Sunderland.

Viimasel ajal halvas vormis olnud Angel Di Maria ja Radamel Falcao olid taas algkoosseisus, kuid avapoolajal eriti millegagi hakkama ei suudetud saada ja Sunderlandil olid vahest isegi ohtlikumad võimalused. Poolajal võeti Argentina eest MMil säranud Di Maria aga välja ja teisel kolmveerandtunnil suudetigi võit välja võtta, vahendab Soccernet.ee.

Meeskonna kangelaseks kerkis kapten Wayne Rooney, kui esmalt lõi ära Falcao teenitud penalti ja 84. minutil ka lõppseisu tabloole tõi.

Pärast mängu saab ilmselt kriitikat kohtunik Roger East, kui ta Falcao kukutamise eest punase kaardi Wes Brownile andis, aga tegelik patustaja oli John O'Shea.