TTÜ võitis põnevusmängus Rakveret ja jõudis poolfinaali

TTÜ - Rakvere
TTÜ - Rakvere Foto: Tairo Lutter

Võrkpalli Eesti-Läti ühisliigas pidasid põneva veerandfinaalseeria maha põhiturniiri võitja TTÜ ja Rakvere. Lõpuks võitis soosik TTÜ siiski oma ning pääses mängudega 2:1 poolfinaali, kus kohtub Bigbank Tartuga.

Tänases otsustavas mängus võitis TTÜ avageimi 25:20, kuid kaotas teise 18:25. Tallinnlased võitsid ka kolmanda geimi, kuid neljas geim kuulus taas Rakverele. Otsustavas geimis olid TTÜ võidunumbrid 15:7.

Tallinna Selver võitis samal ajal otsustavas mängus 3:1 Poliurs/Ozolneki meeskonda ning pääses samuti poolfinaali, kus vastamisi minnakse Pärnuga. Seega tulevad kõik ühisliiga poolfinalistid Eestist.