Liivaku koduklubi sai Atletico üle tähtsa võidu

Frank Liivak kohtumises Jordaania vastu
Frank Liivak kohtumises Jordaania vastu Foto: Erik Prozes

Jalgpallur Frank Liivaku koduklubi Alcobendas Sport võttis Hispaania tugevauselt neljanda liiga 26. voorus tähtsa 2:1 võidu Atletico Madridi kolmanda meeskonna üle.

Eelmisest neljast mängust vaid kaks viiki teeninud Alcobendas vajas hädasti kolme võidupunkti, et tabeli esimeses pooles kaasa rääkida ja läbi häda need ka saadi, vahendab Soccernet.ee.

Taas algrivistusse kuulunud Liivak sai täna kirja 78 minutit ja võeti puhkama 1:1 seisult. Koduplatsil mänginud Atletico läks avapoolaja lõpus juhtima, kuid 69. minutil seadis Alcobendas jalule viigi. Võiduvärav sündis vaid minut pärast Liivaku väljavahetamist.

Alcobendas kerkis võidu abil kuuendaks, esiviisik jääb küll nelja punkti kaugusele, kuid mahub omakorda kahe punkti sisse.