Kangur ei päästnud Vareset järjekordsest kaotusest

Kristjan Kangur Varese särgis
Kristjan Kangur Varese särgis Foto: LaPresse/Scanpix

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kanguri koduklubi Varese OpenJobMetis kaotas Itaalia meistriliigas kindlalt 65:78 Trento Dolomiti Energiale.

Juba esimese veerandaja järel 11-punktilises kaotusseisus olnud Varesele tõi Eric Maynor 21 punkti. Algviisikusse kuulunud Kangur mängis 36 minutit ja viskas 8 punkti, lisaks võttis ta viis lauapalli ja andis ühe korvisöödu. Võitjatele tõi Tony Mitchell 14 punkti.

Mõne päeva eest peatreenerit vahetanud, kuid ikkagi viienda järjestikuse kaotuse saanud Varese on 16 meeskonna seas tabelis 14. kohal, olles kogunud kuus võitu ja 14 kaotust. Tabeliliider on Milano Emporio Armani 18 võidu ja kahe kaotusega.