Alex Len (paremal) ja Hassan Whiteside.
Alex Len (paremal) ja Hassan Whiteside. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA lõid kired lõkkele Miami Heati ja Phoenix Sunsi mängus, tipnedes kolme mehe eemaldamisega.

Kõigepealt saadeti viimasel veerandajal riietusruumi Markieff Morris, kes tõukas kiirrünnakul selga endist meeskonnakaaslast Goran Dragicit. Mõni minut hiljem järgnesid talle Heati Hassan Whiteside ja Sunsi Alex Len, kes läksid korvi all omavahel rüselema ning lõpetasid pigem maadlusmatile kui korvpalliväljakule sobilikumate võtete tulemusel põrandal. Kohtunikud jagasid mängus kokku kuus tehnilist viga, Heat võitis lõpuks 115:98, Tyler Johsnon tõi võitjatele 26 punkti.

Läänekonverentsi liider Golden State Warriors kaotas 108:110 New Jersey Netsile, võiduviske tabas 1,1 sekundit enne lõpusireeni Jarrett Jack. Sama mees oli 26 punktiga ka Netsi parim, Deron Williams lisas 22 punkti. Warriorsile tõi Stephen Curry samuti 26 punkti.