Rock jõudis lisaajal saadud võiduga Balti liiga poolfinaali

KORVPALL. Ainsa Eesti klubina korvpalli Balti liigas võistlustulle jäänud Tartu Rock alistas eile veerandfinaalis lisajale läinud mängus Liepaja/Triobeti ja pääses poolfinaali. Avakohtumise 59:49 võitnud Rock alustas tänast kohtumist kümnepunktilise eduga, avaveerandi järel oli seis endiselt viigis 13:13. Poolajaks oli külaliste edu 34:28. Enne viimast otsustavat veerandaega oleksid edasi pääsenud Liepaja mehed, sest kolme veerandaja järel oli seis 56:42 ja see andis võõrustajatele neljapunktise edu kahe mängu kokkuvõttes. Rock suutis aga kohtumise normaalaja lõpuks tuua enda poolt vaadatuna tabloole seisu 60:70, mis tähendas, et järgnes lisaaeg. Liepaja mehed olid lisaajal hädas skooritegemisega ja kokkuvõttes lõppes mäng seisul 71:71. Seega pääses poolfinaali avamängus sisse mängitud kümnepunktilise eduga just Rock. Tartu meeskonna parimana viskas Tanel Sokk 18 punkti, Augustas Peciukevicius lisas 14 punkti ja kuus lauapalli. Liepaja parim oli Mareks Jurevicius, kelle arvele jäi 24 silma ning seitse lauapalli.