Vassiljev andis Piastile lootuse tagasi

Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Gliwice Piast

Eesti jalgpallikoondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljev andis oma koduklubile Gliwice Piastile Poola karikasarja veerandfinaalis lootuse tagasi, tuues mängu Podbeskidzie vastu murrangu.

Nimelt jäi Piast koduväljakul peetud veerandfinaali avakohtumises 64. minutil penaltist taha ning vaid kolm minutit hiljem suurendasid külalised oma eduseisu juba kaheväravaliseks, kirjutab Soccernet.ee.

74. minutil sekkus Vassiljev Piasti viimase õlekõrrena vahetusest platsile ning möödus vaid 11 minutit, kui ta algatas rünnaku, mille lõpetas 20-aastane Poola ründaja Daniel Ciechanski oma debüütväravaga. 1:2 seisuga matš ka lõppes ning see muudab 19. märtsi korduskohtumiseks Piasti võimalused edasipääsuks veidi tõenäolisemaks.