Everton tuli Manchester Unitedi vastu 1:3 kaotusseisust välja

Mikel Arteta (vasakul) ja Tim Cahilli väravad aitasid Evertonil 1:3 kaotusseisust välja tulla ja viigi jalule seada. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel jäi Everton koduväljakul Manchester Unitedi vastu 1:3 kaotusseisu, ent suutis lisaminutitel siiski viigi jalule seada.

Everton läks kohtumist juhtima 39. minutil Steven Pienaari väravast, kuid juba neli minutit hiljem lõi Darren Fletcher viigivärava. 47. minutil viis Nemanja Vidic Manchester Unitedi 2:1 juhtima, 66. minutil kasvatas Dimitar Berbatov ManU eduseisu.

Esimesel lisaminutil vähendas Tim Cahill vahet, viigivärava lõi minut hiljem Mikel Arteta.

Manchester United on praegu liigatabelis kaheksa punktiga teisel kohal, ent konkurentidel on üks mäng vähem mängitud.