Kadetten loputab Šveitsis vastaseid nagu ise tahab

Schaffhauseni Kadetten.
Schaffhauseni Kadetten. Foto: Schaffhauseni Kadetten

Mait Patraili koduklubi Schaffhauseni Kadetten on alustanud Šveitsi käsipallimeistrivõistlusi ülivõimsalt. Kolmes esimeses voorus on vastased alistatud keskmiselt 20 väravaga.

Täna oli tiitlikaitsja kodusaalis üle Gossau Fortitudost 39:19. Ainult teisel poolajal platsile pääsenud ja umbes 25 minutit mänginud Patraili arvele kanti 3 väravat.

Marius Aleksejevi tööandja Kriens-Luzern avas hooaja võitudearve, saades jagu külla tulnud Baseli RTVst 31:22 (14:11). Eesti koondise väravavaht viibis väljakul terve teise poolaja.

Kadetten ja Zürichi Amicitia juhivad täisedu 6 punktiga, 3 silma kogunud Kriens-Luzern hoiab 6. positsiooni.