Chelsea viigistas lisaajal PSG-ga ja langes välja, Bayern alistas Šahtari 7:0

Täna peeti jalgpalli Meistrite liigas kaks kaheksandikfinaali korduskohtumist, kui vastamisi läksid Londoni Chelsea ja Pariisi Saint Germain ning Müncheni Bayern ning Donetski Šahtar. Bayern tegi avapoolaja alguses kümnekesi jäänud Šahtariga sotid väga tugevalt selgeks, võttes koguni 7:0 võidu. Avamäng oli lõppenud 0:0 ja seega saigi Bayern veerandfinaali üldskooriga 7:0.

Teises mängus lõppes normaalaeg 1:1 ning vaja läks lisaaega, sest avamäng oli lõppenud samuti 1:1. Seejuures oli PSG avapoolajal Zlatan Ibrahimovici punase kaardi tõttu kümnekesi jäänud. Lisaajal lõid mõlemad meeskonnad veel ühe värava ning mäng lõppes seega skooriga 2:2, üldskooriks jäi 3:3, ent tänu võõrsil löödud väravale sai edasi PSG.

Tänased mängud:

Londoni Chelsea - PSG 2:2 lisaajal (avamäng 1:1)

Väravad: 81. Cahill, 96. Hazard pen. - 86. David Luiz, 114. Thiago Silva

Müncheni Bayern - Donetski Šahtar 7:0 (avamäng 0:0)

Väravad: 4., 52. Müller, 34. Boateng, 49. Ribery, 63. Badstuber, 74. Lewandowski, 87. Götze

Mängude käik:

Mängud on 10 minuti pärast algamas. Siinkohal toome ära meeskondade algkoosseisud.

Bayern ja Šahtar:

Bayern: Neuer; Rafinha, Boateng, Badstuber, Alaba; Schweinsteiger; Ribery, Gotze, Müller, Robben; Lewandowski.

Šahtar: Pjatov; Srna, Kucher, Rakitski, Ševtšuk; Fred, Stepanenko; Costa, Teixeira, Taison; Adriano.

Chelsea ja PSG:

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Ramires, Nemanja Matic; Oscar, Fabregas, Hazard; Costa.

PSG: Sirigu; Marquinhos, David Luiz, Thiago Silva, Maxwell; Verratti, Motta, Matuidi; Cavani, Ibrahimovic, Pastore.

Mängud algasid!

Chelsea - PSG

2. minut: PSG alustab särtsakalt, luues juba teisel minutil esimese võimaluseni. Chelsea kaitse jõuab jaole ja PSG teenib nurgalöögi, mille püüab väravavaht.

Bayern - Šahtar

4. minut: Kucher teenib Šahtari poolel punase kaardi, sest tõmbas maha Götze. Müller avab mänguskoori, kui tabab penaltilöögi!

13. minut: Kui PSG alustas ehk veidi bravuurikamalt, siis nüüd on Londoni klubi samuti elavnenud.

16. minut: Ribery ja Lewandowski saavad järjestikustel rünnakutel löögile, ent nende löögid blokeeritakse.Bayern kontrollib palli ja surub Ukraina klubi kõvasti.

22. minut: Chelseal on järjest mitu head kontrarünnakut, ent esialgu jäävad need vaid üritusteks..

25. minut: hea võimalus PSG-l, ent Matuidi on suluseisus..

28. minut: taas saab Šahtari väravavahi proovile panna Ribery, ent Pyatov tõrjub löögi. Hetk enne oli hea võimalus oma teine värav lüüa Mülelril, ent ka see pall langes Pyatovi saagiks.

32. minut: Punane kaart ka PSG staarile Ibrahimovicile, kes tõmbab maha Oscari. Nii et ka PSG jääb kümnekesi nagu teises mängus Šahtar. Veel tükk aega hiljem on mõlema meeskonna mängijad koos vaidlemas ja kohtunik jagab veel kaarte.

34. minut: Boateng viib Bayerni 2:0 juhtima! Šahtari väravavaht tõrjub Mülleri löögi ja Boateng on õigel ajal õiges kohas.

38. minut: Kollased kaardid saavad nii Boateng kui Douglas Costa

40. minut: Oscar (Chelsea) sai äsja kollase, nüüd antakse kollane ka Matuidile (PSG)

41. minut: Costa lööb väravale, ent Sirigu püüab selle palli.

45+1 minut: Chelseal karistuslöök ja Terry sai väravaesisel ka jala vahele, ent väravat siiski ei sünni.

Chelsea ja PSG mängu avapoolaeg lõppeb skooriga 0:0!

Ka Bayerni ja Šahtari kohtumises kõlab kohtuniku vile ja avapoolaeg on lõppnued Bayerni 2:0 eduseisus!

Teine poolaeg on alanud mõlemas mängus!

46. minut: Chelsea vahetab Oscari asemel mängu Williani

49. minut: Willianilt hea tugev kauglöök, ent Sirigu tõrjub siiski ja Chelsea ei jõua ikka väravani

49. minut: Ribery jõuab viimaks sihini ning viib Bayern juba 3:0 ette.

52. minut: Möödub vaid kolm minutit, kui Müller lööb oma teise värava! Avapoolaja alguses kümnekesi jäänud Šahtar on Saksa klubi rünnakute vastu tõsises hädas..

58. minut: suurepärane võimalus PSG-le! Cavani jääb väravavahiga vastamisi ja mängib ka tema üle, ent lööb posti!

65. minut: PSG-l järjest mitu head võimalust ja Chelsea kaitseliin on hädas..väravat aga ikka ei sünni

63. minut: Bayern aga suurendab eduseisu veelgi, kui ka Badstuber saab jala valgeks - 5:0.

70. minut: PSG-l taas ohtlik olukord, ent Pastore eksib kahel võimalusel järjest

74. minut: David Luiz (PSG) ja Diego Costa (Chelsea) saavad kollased. Hetk hiljem tabab sama saatus Verrattit (PSG).

75. minut: Bayerni hoog ei rauge, ka Lewandowski lööb värava ja skoor juba 6:0!

80. minut: Ramirese pealelöögi tõrjub Sirigu, hea võimalus oli see Chelsea jaoks. Hetk hiljem jõuab aga Cahill sihile! Chelsea juhib 1:0!

86. minut: Ka PSG jõuab sihile! David Luiz lööb palli peaga väravasse!

Hetkel liigub see mäng lisaaja poole, kahe mängu kokkuvõttes skoor 2:2.

87. minut: Götze lööb Bayerni 7. värava! Uskumatu!

Bayerni ja Šahtari kohtumine on lõppenud Bayerni 7:0 võiduga!

Normaalaeg on läbi ka Chelsea ja PSG mängus. Siin algab õige pea lisaaeg, sest seis on kahe mängu kokkuvõttes 2:2.

Lisaaeg algas!

Chelsea  -PSG

91. minut: Chelseal tuli väljakule 38-aastane Drogba!

96. minut: Penalti Chelsea kasuks! Thiago Silvale vilistatakse käega mäng ja Hazard lööb penalti kindlalt sisse.Chelsea juhib seega 2:1.

101. minut: David Luiz saab üsna kaugelt karistusläägi ja otsustab väravale lüüa. Courtois tõrjub vaevu.

Lisaaja esimene pool saab läbi ja selle järel on Chelsea 2:1 juhtimas.

Algas lisaaja teine pool.

109. minut: Willia teeb vea ja PSG teenb karistuslöögi, ent see jääb madalaks. Teisel pool saab hetk hiljem löögile Diego Costa, ent virutab palli üle värava.

Chelsea  - PSG

113. minut: Thiago Silva saab hästi löögile, ent Courtois tõrjub. Hetk hiljem jõuab sama mees aga sihile! Seis seega 2:2.

117. minut: Diego Costa saab löögile, ent Sirigu tõrjub.

Kõlab lõpuvile ja mäng on lõppenud! PSG pääseb edasi!

Mängu eel:

Chelsea ja PSG avalahing Pariisis lõppes skooriga 1:1. Kui selles mängus väravaid ei lööda, pääseb võõrsil löödud värava tõttu edasi Chelsea.

Teises paaris avamängus väravaid ei löödud ja korduskohtumine peetakse Saksamaa suurklubi väljakul.

Eilses mängus Madridis oli šokktulemusele lähedal Schalke, kes läks tiitlikaitsja Reali vastu avapoolajal kaks korda juhtima. Mõlemal puhul vastas tabamusega Cristiano Ronaldo ja teise poolaja alguses viis Karim Benzema Reali 3:2 juhtima. Ent Schalke ei andnud alla ning Leroy Sane ja Klaas-Jan Huntelaari tabamused muutsid mängu viimased minutid ülipõnevaks. Schalke võitiski lõpuks mängu 4:3, ent kahe mängu kokkuvõttes pääses siiski 5:4 paremusega edasi Real.

Teises kohtumises oli Porto kodus kindlalt 4:0 üle Baselist ning võitis kahe mängu kokkuvõttes 5:1.