Artjunini klubi sai aasta esimese ametliku võidu

Eesti koondise keskkaitsja Artjom Artjunin (vasakul).
Eesti koondise keskkaitsja Artjom Artjunin (vasakul). Foto: Toomas Tatar

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Artjom Artjunini koduklubi FC Brasov sai Rumeenia kõrgliigas reede õhtul kirja oma selle aasta esimese ametliku võidu.

Kuigi talvepausil peetud sõpruskohtumistes oli Brasov väga edukas, siis veebruari lõpus liigamängude jätkamisest alates oldi seni teenitud kaks viiki ja üks kaotus. Täna võõrustati Universitatea Cluj'd ja võeti lõpuks oma, vahendab Soccernet.ee.

Ainsa värava lõi 1:0 mängus 72. minutil Brasovi kaitsja Mislav Leko. Eelmisel nädalal 52. minutil välja vahetatud Artjunin jäi täna terveks kohtumiseks pingile. Brasov on liigatabelis hetkel 21 mänguga kogutud 24 punktiga kaheksas, ent võib konkurentide matšide järel mõne koha võrra langeda.