Flora kindel võit ja Infoneti kummaline särgiprobleem

Eesti jalgpalli meistriliiga teise vooru esimeses mängus kohtusid täna Infonet ja Flora. Võitlusliku mängu võitis tulemusega 2:0 Flora, kes jätkab kahe vooru järel meistriliigas täiseduga.

Flora läks kohtumist juhtima 26. minutil, kui Rauno Alliku hea eeltöö realiseeris väravaks Rauno Sappinen. Teise väravani jõudisd florakad 56. minutil läbi Irakly Logua. Kummaline vahejuhtum leidis aset mängu 54. minutil, kui Infonet oli sunnitud välja vahetama Nikolai Mašitsevi, kuna viimase särgilt kukkus ära number. Kuna varusärki ei olnud, siis ei saanud Mašitsev jätkata ning tema asemel tuli väljakule Jevgeni Harin.