Zenjovi tööandja näppas liiga liidrilt Zenitilt viimasel hetkel punkti

Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Eesti koondise ründaja Sergei Zenjovi koduklubi Moskva Torpedo võttis Venemaa kõrgliigas tänu üleaja väravale liidrilt Peterburi Zenitilt punkti, kirjutab Soccernet.ee.

Zenit läks 35. minutil Brasiilia koondislase Hulki tabamusest juhtima, aga kohtumise esimesel üleminutil tegi Arnor Smarason lõppseisuks 1:1. Esmaspäeval oma debüütmängus terve kohtumise kaasa teinud Zenjov sai seekord mängida vaid esimese poolaja.

Zenit on 19 vooru järel 45 punktiga endiselt tabelis esikohal, teisena jätkaval Moskva CSKAl on 40 punkti. Torpedo on 16 meeskonna konkurentsis 16 punktiga 12. kohal.