Eesti U19 naiskond kaotas penaltiseeria järel turniiri viimase mängu

Sotšis jõudis täna lõpule turniir Kuban Spring. Eesti neidude U-19 koondise viimaseks vastaseks mängus 7.-8. kohale oli Venemaa ühe regiooni, Krasnodari krai koondis.

Esimese poolaja võitis Eesti 1:0, värav löödi 31. minutil. 59. minutil vastane viigistas, kuni 67. minutil Eesti uuesti juhtima läks - 2:1. Vaid minut hiljem tuli 2:2 viik. Normaalajal enam väravaid ei löödud ja järgnes penaltiseeria, milles jäi 3:1 peale Krasnodar, vahendas jalgpall.ee.

Eestile seega VIII koht turniirilt. Kokku peeti kuus mängu, ainus võit saadi Bulgaaria üle 3:0. Kaks mängu viigistati.

Eesti tänane algkoosseis oli: Mari-Ann Ploompuu, Maria Orav, Ketlin Saar, Laura-Liis Tamm, Saron Läänmäe, Anett Vilipuu, Rahel Repkin, Siret Räämet, Grenelin Herlis Raud, Anette Rõõmussaar, Lisette Tammik.