Juventuse kangelane Carlos Tevez
Juventuse kangelane Carlos Tevez Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa Meistrite liigas selgusid täna viimased kaks veerandfinalisti, kelleks on Juventus ja Barcelona. Juventus oli võõral väljakul kindlalt 3:0 Dortmundi Borussiast, kahe mängu kokkuvõttes võeti 5:1 võit. Suurepärase esituse tegi täna Carlos Tevez, kes lõi kaks väravat ning andis Alvaro Moratale ka resultatiivse söödu.

Barcelona võitis samal ajal kodustaadionil 1:0 Manchester Cityt ning üldskooriga 3:1 läksid ka nemad kindlalt veerandfinaali. Täna lõi Barcelona eest kauni värava Ivan Rakitic, kes palli üle Joe Harti pea tõstis.

Lisaks Juventusele ja Barcelonale mängivad veerandfinaalis veel Pariisi Saint-Germain, Müncheni Bayern, Madridi Real, Porto, Monaco ja Madridi Atletico.

Tänased mängud:

Dortmund - Juventus 0:3 (üldseis 1:5)

Väravad: 3., 79. Tevez, 70. Alvaro Morata

Barcelona - Manchester City 1:0 (üldseis 3:1)

Väravad: 31. Ivan Rakitic

Siiras rõõm Juventuse leeris
Siiras rõõm Juventuse leeris Foto: SCANPIX
Marc-Andre ter Stegen tõrjus Sergio Agüero penalti
Marc-Andre ter Stegen tõrjus Sergio Agüero penalti Foto: GUSTAU NACARINO/REUTERS
Sergio Agüero eksis penaltil
Sergio Agüero eksis penaltil Foto: Carl Recine/REUTERS
Juventus tundis end Dortmundis mugavalt ja ei jätnud kodumeeskonnale mingit võimalust Foto: SCANPIX
Juventuse noor staar Paul Pogba sai avapoolajal vigastada
Juventuse noor staar Paul Pogba sai avapoolajal vigastada Foto: LaPresse/Daniele Badolato/lapresse
Joe Hart püüdis tulutult takistada Ivan Rakitici pealelööki. Horvaat tõstis palli osavalt väravasse Foto: JOSEP LAGO/AFP
Mats Hummels (keskel) peaga pallini ei ulatu. Väravavaht Gianluigi Buffon kontrollib olukorda Foto: FRANK AUGSTEIN/AP
Ivan Rakitic (paremalt teine) tähistab koos meeskonnakaaslastega väravat
Ivan Rakitic (paremalt teine) tähistab koos meeskonnakaaslastega väravat Foto: SCANPIX
Pettunud Manchester City jalgpallurid
Pettunud Manchester City jalgpallurid Foto: Carl Recine/REUTERS
Carlos Tevez avas skoori juba kolmandal minutil
Carlos Tevez avas skoori juba kolmandal minutil Foto: SCANPIX
Dortmundi kuulus otsatribüün tervitas Juventust meenutusega 1997. aastast, kui Borussia neid Meistrite liiga finaalis võitis Foto: PATRIK STOLLARZ/AFP