Kõiv teenis hooaja esimesed punktid, Fourcade astus sammu lähemale MK-üldvõidule

Kauri Kõiv.
Kauri Kõiv. Foto: Tairo Lutter

Laskesuusatamise viimasel MK-etapil Hantõ-Mansiiskis võitis meeste 10 km sprindi Martin Fourcade, ajaga 23.47,0, vahendab ERR Sport.

Fourcade astus võiduga sammu lähemale MK-üldvõidule. Karika kindlustamiseks on tal vaja laupäevases jälitussõidus tulla vähemalt 25 parema sekka. Prantslasele järgnesid venelane Anton Šipulin 13,0 ja sakslane Benedikt Doll 18,3 sekundilise kaotusega.

Hooaja parima etteaste tegi Kauri Kõiv, kes sai 27. koha (+1.17,3, 1) ja avas punktiarve. Kõiv on ühtlasi ainuke eestlane, kes Venemaal toimuval viimasel etapil startis.