Vassiljev ja Piast langesid veerandfinaalis karikasarjast

Konstantin Vassiljev (vasakul).
Konstantin Vassiljev (vasakul). Foto: Erik Prozes

Eesti jalgpallikoonidse poolkaitsja Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piasti laeks selle hooaja Poola karikasarjas jäi veerandfinaal, kui kahe mängu kokkuvõttes jäädi tulemusega 1:3 alla Podbeskidziele, kirjutab Soccernet.ee.

Avamängu kodumurul 1:2 kaotanud Piast ei suutnud võõrsil skoori teha hoolimata sellest, et kohtumise lõpp mängiti enamuses - 72. minutil teenis kodumeeskonna poolelt oma teise kollase kaardi Frank Adu Kwame. Eesti koondise poolkaitsja tegi mängus kaasa kõik 90 minutit.

Poola karikavõistluste poolfinaalis on lisaks Podbeskidziele, Poznani Lechile ja Varssavi Legiale ka üks üllatusmeeskond - Szczecinski Stargard, kes pallib koguni tugevuselt kolmandal astmel.