Manchester United võitis tulises lahingus Liverpooli, Gerrard vedas meeskonda alt

Juan Mata väravad tõid Manchester Unitedile väärt võidu
Juan Mata väravad tõid Manchester Unitedile väärt võidu Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas läksid täna vastamisi igipõlised rivaalid Liverpool ja Manchester United. Võõral väljakul teenis raske 2:1 võidu United.

Manchesteri meeskond läks kohtumist juhtima 14. minutil, kui Juan Mata sai hea söödu Ander Herrarlt ning realiseeris olukorra kindlalt. Teise poolaja 38. sekundil teenis Livepooli kapten Steven Gerrard punase kaardi, kuna tammus maas lamanud Herrara jala peal.

59. minutil lõi Mata oma teise tabamuse, kui saatis kauni ülepuusalöögiga väravasse Angel Di Maria söödu. Kümme minutit hiljem õnnestus Daniel Sturrdge’il üks värav tagasi lüüa. Mängu viimasel minutil oli Unitedil kasutada ka penalti, kuid Wayne Rooney ei suutnud 11 meetri karistuslööki realiseerida.

Liigatabelis hoiab United 59 punktiga neljandat kohta. Viiendal kohal asuv Liverpool kaotab neile viie punktiga.