19-aastane Kauber lõi Sloveenia kõrgliigas värava Vassiljevi endisele koduklubile

Jalgpall
Jalgpall Foto: Marko Saarm

Sloveenia jalgpalli kõrgliigas palliv 19-aastane Kevin Kauber lõi oma koduklubi Krka viimase värava 3:0 võidumängus Konstantin Vassiljevi endise tööandja Luka Koperi vastu.

Esimene poolaeg kummalegi meeskonnale väravaid ei toonud. Teise poolaega suutis paremini sisse elada Krka, kes 58. minutil Nana Welbecki väravast juhtima läks, viis minutit hiljem oli eduseis juba kaheväravaline. Kauber alustas kohtumist pingilt ning 83. minutil toodi eestlane sisse. Noor ründaja tõestas ennast kõigest kolm minutit hiljem, kui lõi meeskonna kolmanda ja ühtlasi ka viimase värava, vahendab Soccernet.ee.

Krka asub Sloveenia kõrgliiga tabelis 22 punktiga üheksandal ehk eelviimasel kohal.