Pärnu võttis Selveri vastu revanši

Täna alanud Eesti võrkpallimeistrivõistluste poolfinaalide esimeses paaris olid Audentese spordihoones vastamisi Tallinna Selver ja Pärnu VK. Pärnu võitis kindlalt 3:0 (18, 18, 20). Andrus Raadik tõi võitjatele 15 ja Hindrek Pulk 13 punkti, Selveri parim oli 22 punktiga Lincoln Williams. Seeria teine kohtumine peetakse laupäeval Pärnus, neljapäeval alustavad teist poolfinaalseeriat TTü ja Tartu Bigbank. Finaali pääsemiseks on vaja kolme võitu.

Mängu käik (Selver - Pärnu):

Tere õhtust võrkpallisõbrad! Eesti võrkpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria Selver - Pärnu esimene kohtumine on alanud!

0:0

Esimest geimi on selgelt edukamalt alustanud külalised Pärnust, kes on rebinud Selveri vastu juba 15:8 ette.

0:0

Pärnu eduseis on teiseks tehniliseks time-outiks kahanenud 16:11 peale.

0:0

Pärnu liigub esimese geimi võidu suunas - seis on 23:15.

0:1

Pärnu võitis esimese geimi 25:18.

0:1

Külalismeeskond Pärnu on ka teist geimi aktiivsemalt ja kavalamalt alustanud. 8:5.

0:1

Pärnu hoiab pidevalt mõnepunktilist eduseisu ja juhib teist geimi 16:13.

0:1

Pärnu rebib ette juba 21:16.

0:2

Pärnu võidab teise geimi täpselt sama tulemusega, mis esimese - 25:18.

0:2

Pärnu juhib ka kolmandat geimi 8:6.

0:2

Kas Pärnu liigub lõplikult oma teed? Suvepealinlased juhivad juba 15:8.

0:2

Pärnu ees 20:16.

0:3

Pärnu võitis viimase geimi 25:20 ja kogu mängu 1 tunni ja 18 minutiga geimidega 3:0.

Enne mängu: Samad meeskonnad võtsid mõõtu ka Eesti-Läti ühisliiga poolfinaalis ja siis jäi mõnevõrra üllatuslikult geimidega 3:2 peale Selver. Nüüd on finaali pääsemiseks vaja kolme võitu. Teises paaris kohtuvad TTÜ ja Tartu Bigbank, see seeria algab neljapäeval Tallinnas.