Nadal langes Miami turniiri kolmandas ringis konkurentsist

Rafael Nadal.
Rafael Nadal. Foto: SCANPIX

Meeste tennise maailma edetabelis kolmandal kohal paiknev hispaanlane Rafael Nadal pidi Miami Masters-sarja turniiri kolmandas ringis tunnistama kaasmaalase Fernando Verdasco (ATP 34.) paremust.

Turniiril 29. asetatud Verdasco võitis kaks tundi ja 15 minutit kestnud kohtumise 6:4, 2:6, 6:3, vahendas ERR Sport.

Verdasco ja Nadal on nüüd karjääri jooksul kohtunud 15 korral ja kui esimesed 13 matši võitis Nadal, siis nüüd on kaks järjestikust võitu saanud Verdasco. Viimati olid nad vastamisi 2012. aasta Madridi Mastersil, siis jäi Verdasco peale samuti kolmes setis.