TTÜ purustas Audentese 76 punktiga

Audentese Spordigümnaasium/Noortekoondise mängijad.
Audentese Spordigümnaasium/Noortekoondise mängijad. Foto: Liis Treimann

Eesti meeste korvpalli meistriliigas kohtusid täna TTÜ ja Audentes/Noortekoondis, veenva 120:44 võidu sai TTÜ meeskond.

TTÜ võitis avaveerandi koguni 42:15, poolajaks oldi juhtimas 70:22. TTÜ ei teinud ka kahel viimasel veerandajal noortele allahindlust ja nii kolmandal kui neljandal veerandajal visati 25 silma Audentese 13 ja üheksa vastu. Nii sai TTÜ mängu lõpuks veenva 76-punktilise võidu, kuigi Audentese jaoks polnud tegemist tänavuse hooaja suurima kaotusega: eelmise aasta novembris jäädi 77 punktiga (46:123) alla BC Kalev/Cramole.

Täna jõudsid TTÜ poolt kahekohalise punktisummani koguni viis mängijat: Siim Raudla ja Andrew Arnold viskasid 19 punkti, Joonas Järveläinen lisas 17 silma, Toomas Raadik panustas 12 ning Kiur Akenpärg 10 punktiga. Audentese parimana viskas 10 silma Silver Jurno.