Sillamäe mängis Soome meisterklubiga viiki

JK Sillamäe Kalev (valgetes särkides).
JK Sillamäe Kalev (valgetes särkides). Foto: Elmo Riig

Täna päeval pidasid Sportland Arenal sõpruskohtumise Eesti mulluse jalgpallihooaja hõbedaklubi Sillamäe Kalev ning Soome meisterklubi HJK - lahing lõppes 1:1 viigiga.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel läksid soomlased 47. minutil juhtima, kui Ghanast pärit kaitsja Gideon Baah hea tõusu järel Erfan Zeneli Sillamäe võrgu sahisema pani, vahendas Soccernet.ee.

Kalev võitles aga lõpuni ja kuigi HJK domineeris kohtumise kulgu, õnnestus Sillamäe meestel kaks minutit enne normaalaja lõppu pall väravasse saata ning lõpptulemuseks 1:1 seada.