Rakvere Tarvas tuli suurest kaotusseisust välja ja võitis TTÜ-d

Ats Kuldkepp
Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber.
Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber. Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpalli meistriliiga tänases ainsas kohtumises võitis Rakvere Tarvas võõrsil TTÜ-d 82:78, kuigi kaotas poolaja 33:53 ja oli vahepeal koguni 25punktilises kaotusseisus.

Võidu kindlustas Tarvale Brandis Raley-Ross, kes tabas 14 sekundit enne lõppu seisul 80:78 keskpositsiooniviske. Raley-Ross oli ka Rakvere resultatiivseim, visates koguni 31 punkti. Jan Špan lisas 13 ja Juris Umbraško 10 silma. TTÜ-le tõid Andrew Arnold 17 punkti ja 10 lauapalli ning Mooses Kaja 16 punkti.

Tarvas kogus põhiturniiri lõpuks 20 võitu ja 12 kaotust. Kui Rapla Tyco võidab homme koduväljakul Valgat, siis saab põhiturniiri kolmanda koha Rapla. Kui võidab Valga, tõuseb kolmandaks Tarvas.

TTÜ kogus 12 võitu ja 20 kaotust ning lõpetas põhiturniiri 7. kohaga. Veerandfinaalis minnakse vastamisi Kalev/Cramoga.