Ats Kuldkepp
Frank Elegar (valges) mängus Istanbuli Anadolu Efesi vastu.
Frank Elegar (valges) mängus Istanbuli Anadolu Efesi vastu. Foto: SCANPIX

Veebruari lõpus Kalev/Cramost korvpalli Euroliigas mängivasse Milano Emporio Armanisse siirdunud keskmängija Frank Elegar viskas eile Milano 78:86 kaotusmängus Istanbuli Anadolu Efesi vastu 2 punkti, aga tema ainus korv oli piisavalt muljetavaldav, et pääseda Euroliiga vooru kümne parema esituse sekka.

Elegari koos veaga sooritatud pealtpanek pälvis edetabelis kuuenda koha, esimese koha hõivas Kaunase Žalgirise rünnak, mille lõpetas võimsa õhulennuga James Anderson.

Lisaks kahele punktile kogus Elegar 14 minuti jooksul 9 lauapalli, mis on tema Euroliiga karjääri parim näitaja. Milano langes aga F-vahegrupis 4 võidu ja 9 kaotuse peale ning minetas lootuse jõuda veerandfinaali.