Sander Puri on Iirimaal endiselt võiduta

Sander Puri (keskel).
Sander Puri (keskel). Foto: twitter

Eesti poolkaitsja Sander Puri koduklubi Sligo Rovers sai Iirimaa kõrgliiga kuuendas voorus taas kaotuse - tänavu võidumaitset pole seega veel tunda saadud.

Sligo jäieile juba viiendal minutil kodus 1723-pealise publiku ees kaotusseisu, kui Bray Wanderers penalti realiseeris. Vaid üheksa minutit hiljem suutis Sligo seisu viigistada, ent poolaeg kaotati ikkagi 1:2, kuna avapoolaja esimesel üleminutil realiseeris Bray oma teise penalti, vahendas Soccernet.ee.

65. minutil sekkus vahetusest mängu Sander Puri, ent juba neli minutit hiljem lõi Bray oma 3:1 värava. Kübaratriki vormistas ka eelnevad kaks penaltit ära kasutanud David Cassidy.

Kuue mänguga on Sligol kogutud vaid kaks punkti. Seejuures Bray oli enne tänast täitsa ilma punktideta, ent tõusis nüüd saadud kolme silmaga Sligost mööda.