Williams võitis Miamis kaheksandat korda

Mariel Gregor
Serena Williams alistas Miami turniiri finaalis Carla Suarez Navarro.
Serena Williams alistas Miami turniiri finaalis Carla Suarez Navarro. Foto: SCANPIX

Maailma esireket, ameeriklanna Serena Williams alistas Miami Openi tenniseturniiri naisüksikmängu finaalis hispaanlanna Carla Suarez Navarro 6:2, 6:0.

See oli Williamsi jaoks juba kaheksas kord Miami turniiri trofee pea kohale tõsta.

33-aastasel ameeriklannal kulus finaalis oma vastase alistamiseks 56 minutit. «On suurepärane tunne kaheksandat korda seda turniiri võita. Tahan uskuda, et mida vanemaks ma saan, seda paremini mängin,» sõnas ta BBC vahendusel.

Uue nädalal maailma esikümnesse tõusev 26-aastane Suarez Navarro alustas kohtumist hästi, ent seisult 2:2 ei andnud Williams talle enam mingit sõnaõigust ja võttis kindla võidu.

Järjekordse verstaposti jättis Williams selja taha veerandfinaali võiduga, kui jõudis naiste profitennise ajaloos kaheksanda mängijana 700 võiduni.