Manchester City kaotas Premier League'i keskmikule ja langes tabelis

Ats Kuldkepp
Pettunud Manchester City mängijad David Silva (vasakul) ja Frank Lampard pärast kaotust Crystal Palace'ile. Foto: Reuters/ScanPix

Inglismaa jalgpalli Premier League'is kaotas tiitlikaitsja Manchester City võõrsil Cystal Palace'ile 1:2 ja langes tabelis neljandaks.

Crystal Palace'i viis juhtima Glenn Murray värav 34. minutil ja 48. minutil tegi Jason Puncheon seisuks 2:0. City ei suutnud aga enamat Yaya Toure 78. minuti tabamusest.

City niigi nigelad kullalootused said seega taas suure paugu ja nii langeti 31 mänguga kogutud 61 punktiga neljandaks. Ette jäävad 70 punktiga Chelsea (30 mängu), Londoni Arsenal 63 punktiga (31) ja Manchester United 62 punktiga (31).

Crystal Palace on 39 punktiga 11. kohal.