Zahovaiko lõi kaks väravat, kuid Paide teenis valusa kaotuse

Vjatšeslav Zahovaiko
Vjatšeslav Zahovaiko Foto: Toomas Huik

Jalgpalli Eesti meistriliigas olid tänases avamängsu vastamisi Paide Linnameeskond ja Tallinna Infonet. Põneva kohtumise pööras viimasel minutil enda kasuks Infonet, kes sai kirja 4:2 võidu.

Võõral väljakul mänginud pealinlased läksid mängu 2:0 juhtima ning väravad said kirja Jevgeni Harin ja Nikolai Mašitšev. Paide suutis 145-pealise kodupubliku rõõmuks mängu viigistada, kui 76. ja 88. minutil lõi kaks väravat vanameister Vjatšeslav Zahovaiko. Ometi jäi viimane sõna külalistele, kui  Jüri Jevdokimov ja Tanel Melts lisaminutitel lõppskoori vormistasid.