Varumeestele mänguaega andnud Real teenis kindla võidu

Javier Hernandez pääses väljakule ning lõi kohe ka värava
Javier Hernandez pääses väljakule ning lõi kohe ka värava Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas ei tekkinud Madridi Realil kodus Eibariga probleeme ning 3:0 võidumängus said nad isegi veidi vahetusi lubada.

Carlo Ancelotti otsustas Eibari vastu võimaluse algkoosseisu kuuluda anda mitmele tavapäraselt pingil olevale mängijale ning teiste seas said platsile ka Keylor Navas, Jese ja Javier Hernandez, vahendab Soccernet.ee.

Pärast seda, kui nädala keskel mängukeelust pääsenud Cristiano Ronaldo 21. minutil skoori avas, saidki endale väravad kirja nii Hernandez kui ka Jese ning sellega sai Real endale 3:0 võidu.

Järgmisena seisab neil ees Meistrite liiga veerandfinaal Atleticoga. See kohtumine toimub teisipäeval Atletico kodus.