Anier ja Kink Šotimaal väljakule ei pääsenud

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondislased Henri Anier ja Tarmo Kink täna Šotimaa kõrgliigas väljakule ei pääsenud. Mõlema eestlase koduklubid teenisid aga väärtuslikku punktilisa.

Anieri tööandja Dundee United võitis kodumurul 1:0 Hamilton Academicali, mängu ainsa värava lõi Chris Erskine. Kingi leivaisa Inverness tegi aga 1:1 viigi Glasgow Celticuga. Inverness läks mängu juhtima juba kolmandal minutil, kui täpne oli Edward Ofere. Celtic viigistas kõigest minut hiljem läbi Leigh Griffithsi. Mõlemad eestlased vaatasid oma klubide mänge varumeestepingilt.

Inverness hoiab tabelis 55 punktiga kolmandat, Dundee United 44 punktiga kuuendat kohta. Liider Celtic on kogunud 73 punkti.