Postimehe otsepilt: Tartu alistas finaalseeria teises mängus Pärnu VK

Võrkpalli Eesti meistrivõistluste finaalseerias peeti täna teine mäng ning Tartu Bigbank alistas kodusaalis kindlalt 3:0 Pärnu VK. Külalised said geimides vastavalt 20, 23 ja 14 punkti.

Tänase järel on seeria 1:1 viigis.

Finaali avamäng kujunes ootamatult ühepoolseks ning Pärnu sai kirja kindla 3:0 võidu. Tartul õnnestus avageimis koguda kõigest 12 ning kahes järgnevas geimis 15 punkti. «Harva saab finaalis öelda, et vastasel ei tekkinud mingit võimalust, aga täna see nii oli,» sõnas pärnakate peatreener Avo Keel pärast avakohtumist. «Oleme rõõmsad ja tundus, et ka tartlased juba naersid mingi hetk. Kuid selge on see, et iga mäng niimoodi ei õnnestu.»