Eesti koondise väravavaht lahkus väljakult kanderaamil

Pavel Londak.
Pavel Londak. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Eilses Bodö/Glimti ja Molde vahelises Norra jalgpalli kõrgliiga mängus sai Bodö väravavaht Pavel Londak nii õnnetult viga, et mees tuli platsilt ära toimetada kanderaamil.

Külalisvõistkonna avavärava olukorras sai Londak vigastada ning pärast mõnda minutit oli selge, et mees jätkata ei suuda ning nii viidi ta 21. minutil kanderaamil minema, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal jätkus Bodö/Glimti ebaõnn, kui 60. minutil oma järjekordse värava lõi Ola Kamara. 78. minutil sai Bodö veidi lootust läbi vastaste omavärava, kuid see midagi ei muutnud ning veel kaks minutit enne lõppu lõid külalised seisuks 1:3, millega ka kohtumine lõppes.

Pärast kahte vooru asetseb Bodö/Glimt Norra kõrgliigas kahe kaotusega eelviimasel kohal.