Manchester United sai linnalahingus Cityst jagu

Manchester Unitedi mängijad rõõmustamas.
Manchester Unitedi mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kohtusid täna kaks Manchesteri meeskonda ning 4:2 võidu sai ManU.

City sai ManU kodus peetud mängu kaheksandal minutil juhtima, kui täpne oli Sergio Agüero, kuid 14. minutil tõi Ashley Young tabloole viigiseisu. Marouane Fellaini viis ManU omakorda 27. minutil 2:1 juhtima ning teisel poolajal sahistasid City võrke veel ka Juan Mata ning Chris Smalling. Agüero lõi kohtumise lõppfaasis veel ka oma teise värava, aga ManU võttis 4:2 võidu ja kirjutas tabelisse kolm võidupunkti.

United on 65 silmaga kolmandal kohal, Cityl on neljandana 61 silma. Inglismaa liigat juhib 73 punktiga Chelsea, Arsenal on 66 silmaga teisel kohal.