Pärnu võit ajas veerandfinaalis kired lõõmama

Ats Kuldkepp
Janis Vahter (palliga) viskas Tarva vastu 12 punkti.
Janis Vahter (palliga) viskas Tarva vastu 12 punkti. Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

KORVPALL. Pärnu korvpalliklubi alistas Eesti meistriliiga veerandfinaalseeria teises mängus koduväljakul Rakvere Tarva ja viigistas seeria 1:1 peale.

Pärnu juhtis sisuliselt kogu kohtumise ja suutis erinevalt esimesest mängust edu hoida ka viimasel veerandajal. «Õppisime oma vigadest ja kaitses olime vähemalt lõpu poole suhteliselt head. Eelmine kord jäi ehk osad mängijaid liiga kauaks sisse ja väsimus oli seetõttu suurem,» meenutas Pärnu juhendaja Heiko Rannula.