Mets aitas koduklubi võiduni, Teniste vigastatud

Karol Mets.
Karol Mets. Foto: Erakogu

Taas Stavangeri Vikingu algrivistusse kuulunud jalgpallur Karol Mets aitas klubi Norra meistrivõistluste esimeses kodumängus Tromsö üle 3:1 võiduni.

Kui Metsa debüüt lõppes möödunud nädalal pettumusega, siis kodufännide ees suudeti hooaeg rõõmsamatesse toonidesse kirjutada: avapoolaeg võideti 1:0 ja kuigi teise poolaja alustuseks seadis Tromsö kohe jalule viigi, võeti asja rahulikult ning 56. ja 75. minuti väravatest läks kirja 3:1 võit, vahendab Soccernet.ee.

Kahe vooru järel on täiseduga vaid kaks meeskonda, ühe võiduga jagab Viking 7.-9. kohta.

Endiselt vigastatud Taijo Tenisteta Sogndal ei suutnud Norra esiliiga teises voorus aga teist võitu võtta, tehes väravateta viigi Jerviga. Võit ja viik hoiavad Sogndali siiski kõrgel, jagatakse 3.-5. kohta.

Peatreener Eirik Bakke sõnul on Teniste tõenäoliselt veel nädala või kaks hüppeliigesevigastusega eemal.