Rapla võttis veerandfinaalis revanši ja viigistas seeria Valgaga

Eesti meeste korvpalli meistriliiga veerandfinaalides pidasid täna omavahelise teise kohtumise BC Valga/Maks&Moorits ja TYCO Rapla. Võõrsil suutis täna oma paremuse maksma panna Rapla, kes võitis kohtumise seisuga 84:67.

Avakohtumise võitnud Valga meeskond oli avaveerandi järel kaotamas seisuga 16:19, poolajaks oli võõrustajate poolt vaadatuna seis 35:43. Valga püsis mängus veel ka kolmanda veerandaja järel, kui 30 esimese minuti järel oli nende kaotusseis 51:58, kuid viimasel veerandajal panid Rapla mehed oma paremuse maksma ja võtsid kokkuvõttes 84:67 võidu.

Võitjate parimana viskas täna 22 punkti Rait Keerles, kelle arvele jäi ka 12 lauapalli. Valga suurimaks skoorijaks oli 25 silmaga panustanud Reinis Strupovics.

Veerandfinaalseeria on tänase järel 1:1 viigis.